Roletky – den a noc

Patří mezi zařízení, které účinně brání průchodu intenzivnímu slunečnímu světlu zvenčí nebo nevítaným pohledům ve dne i v noci pomocí pouhé jediné rolety. Montujeme před okenní výklenek nebo do okenního křídla. Elegantní vzhled, pohodlné ovládání, dlouhá životnost, snadná obsluha i údržba.


Roletky kazetové

Kazetové roletky jsou zhotoveny z vzorovaných nebo jednobarevných materiálů, které zastiňují místnost až ze 70%, nebo materiálů pogumovaných, které jsou schopny zastínit místnost až ze 100%. Elegantní vzhled, široká škála barev, komfortní ovládání, dlouhá životnost, snadná obsluha i údržba.


Roletky bezkazetové

Bezkazetová roletka je typická látková interiérová roleta s řetízkovým ovládáním. Snadná manipulace pomocí řetízkového ovládání s brzdou. Brzda umožňuje zastavení rolety v jakékoliv poloze. elegantní vzhled, široká škála látek, pohodlné ovládání, dlouhá životnost, snadná obsluha i údržba.


Japonské stěny

Japonské stěny nebo taky japonské rolety či japonské žaluzie jsou alternativou k vertikálním žaluziím. Slouží k zastínění velkých ploch i k předělení velkých místností. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží tkaniny s plně zastiňujícím efektem.


  • Roletka - den a noc
  • Roletka bezkazetová
  • Roletka kazetová
  • roletky

Bohatý výběr dekorů a barev vám poskytne prostor k vytvoření vaší originální, ojedinělé kombinace.

Vyměření, doprava a montáž v ceně. Zdarma návštěva technika pro nezávaznou cenonou nabídku nebo vyměření.

Máte dotaz?

Napište nám

© 2016 RM – Domino | Design by W3layouts | Created Ivan Petřvalský